Klaipėda

+370 618 61111

Bendra informacija

[email protected]

Paskolos užsienyje gyvenantiems lietuviams

Užsienio reikalų ministerijos duomenimis, šiuo metu emigravusių lietuvių visame pasaulyje yra apie 475 tūkstančius. Dauguma palieka gimtąją šalį, ieškodami naujų galimybių užsidirbti, realizuoti save Europos (ar pasaulio) darbo rinkoje, tikėdamiesi sutaupyti savarankiško gyvenimo, galbūt, verslo pradžiai. Populiariausios užsienio šalys, kuriose įsikuria daugiausiai lietuvių – Jungtinė Karalystė, Kanada, Airija, Vokietija ir Norvegija.

Dažnas, išvykstantis uždarbiauti į užsienį, tikisi sukaupti pakankamą sumą, bent jau pradiniam įnašui, kuris reikalingas imant paskolą būstui įsigyti. Labai retais atvejais pavyksta išsiversti be būsto paskolos – tai yra, sutaupyti reikiamą sumą.

refinansavimas

Tiesa, gauti paskolą užsienyje dirbantiems lietuviams toli gražu nėra paprasta. Nuo šių metų liepos 1 dienos pasikeitus atsakingo skolinimo nuostatoms, daugelis kredito teikėjų sugriežtino paskolos gavimo sąlygas užsienyje, o ypač ne euro zonos valstybėse gyvenantiems arba pajamas ne eurais gaunantiems asmenims. Tai taip pat apsunkina galimybę pretenduoti į būsto paskolą Lietuvoje. Gaunantys atlyginimus užsienio šalyse yra vertinami griežčiau, norint gauti paskolą, taikomi aukštesni pajamų reikalavimai.

Kai Europos Sąjungą pradėjo „drebinti“ kalbos apie „Brexit“, atsirado bankinių institucijų, kurios visai nutraukė paskolų teikimą Jungtinėje Karalystėje gyvenantiems lietuviams.

Lietuviams, dirbantiems užsienyje, paskolas, su nekilnojamojo turto įkeitimu, teikia UAB „Kredito garantas“. Tokios paskolos galimos, kai kredito gavėjas turi arba ketina įsigyti įkeitimui tinkamą turtą Lietuvoje. Tai gali būti kredito gavėjo, trečiojo asmens turimas arba perkamas nekilnojamasis turtas. Paskolą gauti gali asmenys, kurie gauna nuolatines pajamas ne tik eurais, taip pat, dirbantys ne tik Europos Sąjungos šalyse.

Galima paskolos suma – nuo 1500 iki 1000 000 eurų, grąžinimo laikotarpis – nuo 1 mėnesio iki 20 metų. Paskolą galėsite grąžinti Jums labiau priimtinu būdu – kas mėnesį mokant nustatytą palūkanų ir paskolos dalį, arba mokant tik palūkanas, o paskolos sumą apmokant termino pabaigoje. Specialistai sudarys individualų, Jums patogų grąžinimo grafiką. Visas paskolos sąlygas rasite čia.

Svarbi informacija!

Keičiasi Kredito garanto adresas Kaune!

Nuo šiol lauksime Jūsų:

K. Donelaičio g. 62/ Putvinskio g. 53, Kaunas 213 kabinetas, 2 aukštas