Klaipėda

+370 618 61111

Bendra informacija

[email protected]

Paskola verslui pradėti

Paskola verslui pradėti, pasirenkama dėl akivaizdžių priežasčių: norint atidaryti įmonę reikalingas įstatinis kapitalas, prieš pradedant bet kokią veiklą, reikalingas tam tikras inventorius, atsiranda gamybinių ar kitų išlaidų.

Naujausių apklausų duomenimis, ketvirtadalis Lietuvos gyventojų norėtų pradėti savo verslą. Vis dažniau ir drąsiau dairomasi į finansavimo galimybes, tačiau ne naujiena, kad pradedančiajam verslui gauti paskolą nėra paprasta. Dauguma skolintojų reikalauja, kad paskolos gavėjas vykdytų veiklą ilgiau nei dvejus metus, griežtai vertina gaunamą pelną, išduoda paskolas tik juridiniams asmenims.

paskola verslui pradėti

Jauni verslininkai bando ieškoti paramos Europos Sąjungos fonduose, tačiau ir čia esti galybė niuansų, dėl kurių sumažėja tikimybė gauti paskolas ar kompensacijas. Pirmiausia, siekiantysis gauti finansavimą privalo atitikti keliamus reikalavimus, pateikti verslo planą. O ir atsivėrus galimybei ne visiems tinka siūlomos sąlygos, pavyzdžiui, apribota paskolos suma ir grąžinimo laikotarpis, atsižvelgiant į tai, kokia veikla vykdoma – dėl didesnės paskolos kreiptis gali tik juridiniai asmenys, o individualios veiklos vykdytojai gali rinktis tik atvirą kreditų fondą, paskolai gauti.

UAB „Kredito garantas“ užsitarnavo pradedančiųjų verslininkų pasitikėjimą, dėl lankstaus požiūrio ir teikiamų plačių galimybių. Paskolą verslui gali gauti tiek įmonės, tiek individualią veiklą vykdantys asmenys. UAB „Kredito garantas“ nereikalauja, kad paskolos gavėjas vykdytų veiklą tam tikrą laiką – tai suteikia galimybę teikti paraišką ir ką tik įsteigtoms įmonėms. Dar vienas privalumas kreipiantis dėl verslo paskolos į mus – neribojamas gauto finansavimo panaudojimas – tai yra, galite paskolą naudoti taip kaip pageidaujate.

Yra galimybė pasiskolinti iki 20 metų laikotarpiui, o paskolos suma gali siekti iki 70 procentų įkeičiamo turto vertės.

Pasirinkus verslo paskolą iš UAB „Kredito garantas“, turėsite galimybę investuoti į ilgalaikį turtą – nekilnojamąjį turtą, įmonės įrangą, pasirūpinti sėkmingai verslo pradžiai reikalingu inventoriumi.

Norint gauti verslo paskolą iš UAB „Kredito garantas“, reikalingas įkeitimui tinkamas nekilnojamasis turtas. Užpildykite paraišką, esančią skiltyje „Pildyti paraišką“ ir netrukus mūsų specialistai su Jumis susisieks.

Svarbi informacija!

Keičiasi Kredito garanto adresas Kaune!

Nuo šiol lauksime Jūsų:

K. Donelaičio g. 62/ Putvinskio g. 53, Kaunas 213 kabinetas, 2 aukštas