Klaipėda

+370 618 61111

Bendra informacija

[email protected]

Būsto paskola – tai ilgalaikė paskola, imama įsigyti, statyti, remontuoti ar rekonstruoti savo būstą. UAB „Kredito garantas“ būsto paskolą teikia įkeičiant jau turimą nekilnojamą turtą (daugiau informacijos, koks turtas yra tinkamas gauti būsto paskolai rasite čia: Paskolos sąlygos)

„Kredito garantas“ būsto paskolą teikia eurais. Paskolos sumą Jums padės apsiskaičiuoti būsto paskolos skaičiuoklė.

Pastaruoju metu būsto paskola yra vienos iš dažniausiai imamų paskolų, nes ne kiekvienas žmogus išgali susitaupyti pinigų sumą, reikalingą būstui įsigyti, statyti, remontuoti ar rekonstruoti, be UAB „Kredito garantas“ paskolos pagalbos. Būsto paskolos suteikiamos, ne tik namui ar butui pirkti, bet ir pirkti sklypui, renovuoti, atnaujinti jau turimą būstą. Įkeičiant jau turimą nekilnojamąjį turtą, UAB „Kredito garantas“ suteikia paskolą be pradinio įnašo.

paskola ar kreditas

Būsto paskola: kai įkeičiamas perkamas turtas

Nuosavas būstas – kiekvieno svajonė ir daugelio siekiamybė, tačiau imti ir tiesiog nusipirkti butą ar namą, pavyksta nedaugeliui. Kliūtimi dažniausiai tampa finansinė padėtis ir aukštos nekilnojamojo turto kainos. Tokiu atveju paprastai kreipiamasi į įvairius kreditorius, skolintojus ar bankus su prašymu gauti paskolą.

Su kokiomis problemomis susiduria žmogus, kreipdamasis dėl būsto paskolos? Kertinis faktorius, dėl kurio žlunga tiek daug svajonių turėti savo namus – gaunamos pajamos. Net jei gyvenate gana pasiturinčiai, kreditorius, išnagrinėjęs situaciją, gali nuspręsti, kad Jūsų atlyginimas nėra pakankamas norimai pinigų sumai gauti.

UAB „Kredito garantas“ teikia būsto paskolas, su nekilnojamojo turto įkeitimu, vadovaudamasis atsakingo skolinimo principu. Mūsų specialistai visada tinkamai įvertina paskolos gavėjo galimybes skolintis. Pateikus paraišką internetu, UAB „Kredito garantas“ specialistai nuodugniai tikrina potencialaus gavėjo finansines galimybes paskolą grąžinti. Paskolai gauti galite įkeisti savo ar trečiosios šalies nekilnojamąjį turtą.

Ką daryti, jei įkeičiamo nekilnojamojo turto tiesiog neturite? Nereikia palikti savo svajonių užnugaryje, ar nustumti jų į užmarštį, „Kredito garantas“ siūlo galimybę gauti paskolą įkeičiant perkamą turtą.

Kaip vyksta paskolos sandoris?

Paskolos gavėjas išsirenka nekilnojamąjį turtą, kurį nori įsigyti. Tuomet kreipiasi į UAB „Kredito garantas“ dėl galimybės gauti finansavimą šio turto įsigijimui. UAB „Kredito garantas“ priėmus sprendimą suteikti Jums paskolą, pasirašoma paskolos sutartis, o paskolos pinigai, jei to pageidaujate Jūs ar turto pardavėjas, pervedami į notaro depozitinę sąskaitą. Pas notarą sudarote turto pirkimo-pardavimo sutartį su turto pardavėju ir įkeičiate turtą UAB „Kredito garantas“ naudai. Po įkeitimo įregistravimo, paskola išmokama į pardavėjo sąskaitą.

Verta rinktis paskolą su perkamo būsto įkeitimu, nes:

  1. yra galimybė gauti iki 50% įkeičiamo turto vertės;
  2. galite imti paskolą kartu su sutuoktiniu ar sugyventiniu;
  3. palankios sąlygos imti paskolą, įkeičiant perkamą nekilnojamąjį turtą.

Prieš pasirašydami būsto paskolos sutartį, aptarsite, kokį nekilnojamojo turto objektą planuojate pirkti ir įkeisti, su UAB „Kredito garantas“ konsultantu, kad iš anksto galėtumėte išsiaiškinti visus iškylančius klausimus.

Pasirinkite norimą gyvenimą šiandien, nes tinkama diena gali taip ir neišaušti – dvejonės ir laukimas pamažu virsta būsena, prie kurios priprantama, o svajonių namų susikurti nebe pavyksta.  Užpildykite paraišką ir pasinaudokite galimybe nuosavas pasiskolinti būstui.

Svarbi informacija!

Keičiasi Kredito garanto adresas Kaune!

Nuo šiol lauksime Jūsų:

K. Donelaičio g. 62/ Putvinskio g. 53, Kaunas 213 kabinetas, 2 aukštas