Klaipėda

+370 618 61111

Bendra informacija

[email protected]

UAB „Kredito garantas“ siūlo refinansavimo paslaugas. Refinansavimas dar kitaip vadinamas perkreditavimu. Paskolos refinansavimas / perkreditavimas – tai turimų paskolų apmokėjimas, kitose kredito įstaigose (greitųjų kreditų bendrovėse, kredito unijų, bankų) palankiomis sąlygomis. Refinansavimu siūloma pasinaudoti turint įsiskolinimų kitoms kredito bendrovėms.

Šiomis dienomis ypač daug žmonių yra įkliuvę į vadinamųjų greitųjų kreditų spąstus. Net ir pasiėmusiems mažas paskolas tenka mokėti milžiniškas palūkanas, delspinigius, galiausiai ir didžiules baudas. Todėl žmonės renkasi perkreditavimą / refinansavimą ir taip padengia milžiniškas palūkanas , skolas greitųjų kreditų bendrovėms.

busto paskola

UAB „Kredito garantas“ teikiama refinansavimo paslauga yra naudinga, kai turite daugiau nei vieną įsiskolinimą, daugiau nei vienam kreditoriui. Tokiu atveju, refinansavus turimus įsiskolinimus gali sumažėti palūkanų norma.

UAB „Kredito garantas“ teikia refinansavimo paslaugas su nekilnojamojo turto įkeitimu tik įvertinus paskolos gavėjo kreditingumą, galimybes prisiimti konkretų finansinį įsipareigojimą, kurį kartu su jau turimais finansiniais įsipareigojimais paskolos gavėjas būtų pajėgus vykdyti.

Daugiau informacijos telefonu :  +370 618 61111

Svarbi informacija!

Keičiasi Kredito garanto adresas Kaune!

Nuo šiol lauksime Jūsų:

K. Donelaičio g. 62/ Putvinskio g. 53, Kaunas 213 kabinetas, 2 aukštas