Klaipėda

+370 618 61111

Bendra informacija

[email protected]

Paskola smulkiajam verslui

Paskola verslui imama su tikslu įkurti įmonę, vystyti veiklą arba finansuoti apyvartinį kapitalą. Tokio tipo paskolos panaudojimo galimybės plačios, tačiau ar paprasta gauti verslo paskolą?

Daugelis smulkiųjų ir vidutinių įmonių atsisako galimybės ieškoti išorinių finansuotojų dėl keleto priežasčių: paskolą gauti jaunam verslui bankiniame sektoriuje yra sunku, o apie skolinimąsi iš kitų finansinių institucijų žinoma vis dar per mažai, taip pat nenorima prisiimti įsipareigojimų tretiesiems asmenims.

paskola ar kreditas

UAB „Kredito garantas“ teikia paskolas verslo skatinimui ir plėtrai nuo 2011-ųjų metų. Teikiamos paskolos nuo 1500 eurų su nekilnojamojo turto įkeitimu. Paskolos teikiamos ir naujai įkurtoms bendrovėms, neturinčioms nuosavo kapitalo, taip pat, jau kurį laiką veikiančioms įmonėms, kurioms lėšų reikia investicijoms ar apyvartinėms lėšoms. Nepamirškite, kad paskola verslui gali būti suteikiama ne tik juridiniam asmeniui, bet ir individualią veiklą vykdančiam fiziniam asmeniui.

UAB „Kredito garantas“ verslo paskola yra patraukli dėl suteikiamų galimybių ir dėl lankstaus požiūrio į verslą.

Norint gauti paskolą iš UAB „Kredito garantas“ nebūtina, kad įmonės veikla būtų vykdoma ilgiau nei dvejus metus. Lanksčiau nei bankiniame sektoriuje vertinamas įmonės pelningumas. Paskolos teikiamos visų veiklos rūšių įmonėms.

Palankios sąlygos taikomos pradedančiajam verslui. Daugeliu atvejų, neturint pakankamai kapitalo bei veiklos istorijos, naujai susikūrusios įmonės negali pasiskolinti lėšų reikalingų veiklai vykdyti, vystyti ir plėsti. UAB „Kredito garantas“, svarstydama paskolos suteikimo galimybę, neteikia esminės reikšmės juridinio asmens veiklos istorijai ir trukmei.

Vis dažniau imamos verslo paskolos trumpam laikotarpiui – pavyzdžiui, kai statybos įmonės pritrūksta lėšų darbų užbaigimui. Tokiu atveju paskola gali būti išduota iki objekto pardavimo. Tačiau aktualu ir ilgesnis paskolos laikotarpis, todėl UAB „Kredito garantas“ gali suteikti paskolas laikotarpiui iki 20 metų.

Paskolos panaudojimui netaikomi apribojimai – tai yra, įmonė gautas lėšas gali naudoti savo nuožiūra – statinių įsigijimui, patalpų atnaujinimui, inventoriaus pirkimui ir t.t.

Verslo paskolą galite gauti ir neįsteigę juridinio asmens. Jei vykdote individualią veiklą pagal pažymą ar esate įsigijęs verslo liudijimą, Jūsų veiklos vykdymui taip pat gali būti suteikta paskola.

Paskola tai ne tik įsipareigojimas prieš kitą asmenį – tai galimybė auginti ir plėsti vykdomą verslą, efektyvinti procesus, atnaujinti įrangą bei pasiekti geresnių veiklos rezultatų.

Svarbi informacija!

Keičiasi Kredito garanto adresas Kaune!

Nuo šiol lauksime Jūsų:

K. Donelaičio g. 62/ Putvinskio g. 53, Kaunas 213 kabinetas, 2 aukštas