Vartojamoji paskola studijoms

Pildyti paraišką paskolai gauti
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Vartojamosios paskolos dažniausiai imamoms įvairiems pirkiniams finansuoti. Tai būna kiek didesni pirkiniai, kuriems kasdieniame gyvenime greitai rasti lėšų nepavyksta, tačiau ar kada pagalvojote, kad galima vartojamąją paskolą panaudoti kažkam, kas turi gyvenimo trukmės vertę?

Jaunas žmogus, rinkdamasis gyvenimo kelią susiduria su nemažai problemų – bene sunkiausia nuspręsti, ką daryti toliau. Populiariausia veikla baigus mokyklą, žinoma, studijos. Nusprendusių nestudijuoti pasirinkimą lemia noras geriau pažinti save, siekis užsidirbti, finansinis nepriteklius.

paskola studijoms

Pastarasis faktorius, turbūt, skaudžiausias tiems, kurie žino, kokią specialybę nori pasirinkti – nemokamos vietos studijų programose ribotos, o metinės įmokos neįkandamos vidutiniam lietuviui. Tėvai neriasi iš kailio, bandydami kaip įmanoma labiau padėti savo atžaloms pasiekti užsibrėžtus tikslus, kai kurie net imasi kraštutinumo – kreipiasi į greitųjų kreditų bendroves kas metus, kad sugebėtų apmokėti vaikų studijas, taip tiesiog įgrimzdami į gilesnį skolų liūną. Greitieji kreditai užkrauna ant pečių nežmoniškas palūkanų normas, žvėriškus delspinigius.

Laimingų tokiose situacijose būna retai, nes tėvai patenka į prastą finansinę padėtį, o vaikai jaučiasi už tai atsakingi. Retais atvejais studentams pavyksta suderinti darbą ir paskaitas, tada jie geba padengti savo pragyvenimo išlaidas. Tačiau bet kokie sunkumai veikia ir psichologiškai – tai reali tikimybė, kad bus pakenkta studijų kokybei.

Paskolos studijoms negavus iš valstybinio fondo, rankos nusvyra dar žemiau, paskutinės viltys sužlugdomos, bet ką daryti? Ateities svajonių atsisakyti nenori ne tik jaunas žmogus, bet ir jo tėvai.

UAB „Kredito garantas“ siūlo paprastesnį sprendimą, leisiantį lengviau atsipūsti. Vartojamoji paskola studijoms – optimalus pasirinkimas, padėsiantis stabilizuoti išlaidas taip, kad jų užtektų tiek studijų įmokoms padengti, tiek pragyvenimo reikmėms patenkinti.

Vartojamoji paskola studijoms iš UAB „Kredito garantas“ geras pasirinkimas, todėl, kad Jums sudaromas patogus mokėjimo grafikas, garantuojama stabili palūkanų norma. Protingai pasirinkus grąžinimo laikotarpį turėsite reikiamą pagalbą su galimybe nemokamai nukelti mokėjimą. UAB „Kredito garantas“ nereikalauja jokių pažymų ar informacijos apie Jūsų gaunamas pajamas, taip pat jokios įtakos nedaro jokie kiti įsiskolinimai, finansiniai įsipareigojimai. Vartojamąją paskolą galite imti su drauge sutuoktiniu, sugyventiniu.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.