Klaipėda

+370 618 61111

Bendra informacija

[email protected]

Vartojamoji paskola studijoms

Vartojamosios paskolos dažniausiai imamoms įvairiems pirkiniams finansuoti. Tai būna kiek didesni pirkiniai, kuriems kasdieniame gyvenime greitai rasti lėšų nepavyksta, tačiau ar kada pagalvojote, kad galima vartojamąją paskolą panaudoti kažkam, kas turi gyvenimo trukmės vertę?

Jaunas žmogus, rinkdamasis gyvenimo kelią susiduria su nemažai problemų – bene sunkiausia nuspręsti, ką daryti toliau. Populiariausia veikla baigus mokyklą, žinoma, studijos. Nusprendusių nestudijuoti pasirinkimą lemia noras geriau pažinti save, siekis užsidirbti, finansinis nepriteklius.

paskola studijoms

Pastarasis faktorius, turbūt, skaudžiausias tiems, kurie žino, kokią specialybę nori pasirinkti – nemokamos vietos studijų programose ribotos, o metinės įmokos neįkandamos vidutiniam lietuviui. Tėvai neriasi iš kailio, bandydami kaip įmanoma labiau padėti savo atžaloms pasiekti užsibrėžtus tikslus, kai kurie net imasi kraštutinumo – kreipiasi į greitųjų kreditų bendroves kas metus, kad sugebėtų apmokėti vaikų studijas, taip tiesiog įgrimzdami į gilesnį skolų liūną. Pečius apsunkina didelės palūkanų normos, vėluojant mokėti įmokas – tenka mokėti delspinigius.

Laimingų tokiose situacijose būna retai, nes tėvai patenka į prastą finansinę padėtį, o vaikai jaučiasi už tai atsakingi. Retais atvejais studentams pavyksta suderinti darbą ir paskaitas, tada jie geba padengti savo pragyvenimo išlaidas. Tačiau bet kokie sunkumai veikia ir psichologiškai – tai reali tikimybė, kad bus pakenkta studijų kokybei.

Paskolos studijoms negavus iš valstybinio fondo, rankos nusvyra dar žemiau, paskutinės viltys sužlugdomos, bet ką daryti? Ateities svajonių atsisakyti nenori ne tik jaunas žmogus, bet ir jo tėvai.

UAB „Kredito garantas“ teikia vartojamąsias paskolas studijoms. Tai optimalus pasirinkimas, kuris gali padėti stabilizuoti išlaidas taip, kad jų užtektų tiek studijų įmokoms padengti, tiek pragyvenimo reikmėms patenkinti.

Vartojamoji paskola studijoms iš UAB „Kredito garantas“ naudinga nes:

  • Jums sudaromas patogus mokėjimo grafikas
  • Garantuojama stabili palūkanų norma.
  • Paskola teikiama įkeičiant nekilnojamąjį turtą.
  • Patikrinamas Jūsų kreditingumas, siekiant užkirsti kelią neatsakingam skolinimuisi.
  • Vartojamąją paskolą galite imti drauge su sutuoktiniu, sugyventiniu.

Svarbi informacija!

Keičiasi Kredito garanto adresas Kaune!

Nuo šiol lauksime Jūsų:

K. Donelaičio g. 62/ Putvinskio g. 53, Kaunas 213 kabinetas, 2 aukštas