Klaipėda

+370 618 61111

Bendra informacija

[email protected]

Verslo paskola imama norint įgyvendinti naujas verslo idėjas, bei patobulinti jau kurį laiką vystomą verslą. Verslo paskolos teikiamos vidutiniam ir smulkiam verslui finansuoti. Kada verta rinktis tokio pobūdžio paskolą?

Daugelis viduje brandiname norą sukurti kažką savo – kažką, kas atneštų pajamų, kas suteiktų visas galimybes realizuoti savo potencialą. Bene dažniausiai „Kredito garanto“ klientai, paklausti, kodėl ryžtasi savo verslo įkūrimui, su šypsena atsako – „Noriu būti nepriklausomas ir dirbti sau“. Išties nuosavo verslo privalumų daug, čia pat gausu ir įvairių niuansų – turite būti įsitikinę, ar sritis, kurioje planuojate plėstis yra perspektyvi, verta rizikos ir svarbiausia, ar tai Jums artima veikla. Būtina išsirinkti, kokio tipo įmonę norite steigti, o kai pagrindiniai sprendimai padaryti, galite pradėti ieškoti investicinių šaltinių.

Norint įkurti įmonę, pradėti verslą, reikalingas įstatinis kapitalas. Deja ne kiekvienas gali rasti investicinį šaltinį, todėl galima pasinaudoti verslo paskolos teikiamomis galimybėmis. UAB „Kredito garantas“ teikia verslo paskolas tiek jaunimui, tiek jau patyrusiems verslininkams.

Jau įkurtas verslas kartais pritrūksta apyvartinių lėšų – kitaip tariant, lėšų skirtų inventoriui, gamybos priemonėms pirkti, įsigyti įvairias prekes. Kai nelieka apyvartinių lėšų sustoja visa įmonės veikla. Taip pat, jau funkcionuojančiam verslui, pravartu pakeisti patalpas. Tokiais atvejais taip pat siūlome verslo paskolą.

Verslo paskolas palankiomis sąlygomis teikia UAB „Kredito garantas“. Paskola skirta smulkiam, vidutiniam verslui finansuoti. Maksimalus verslo paskolos grąžinimo laikotarpis 20 metų. Paskolos suma nuo 1 500 Eur iki 1 mln. Eur.

Kodėl verta verslo paskolą imti iš UAB „Kredito garantas“?

 • Greitas, kokybiškas aptarnavimas dėl paskolos suteikimo. Jums reikia tik užpildyti šią formą ir mes per 24 h informuosime apie paskolos suteikimo sąlygas.
 • Paskolos gražinimo laikotarpis iki 20 metų.
 • Paskolos teikiamos visoje Lietuvoje.
 • Paskolos gavėjas paskolą gali naudoti savo nuožiūra, apribojimai verslo paskoloms nėra taikomi.
 • Nemokamai teikiamos paslaugos: paraiškos peržiūra, konsultacijos paskolos klausimais, įmokos atidėjimas, laiškas priminimas apie mokėjimą, konsultacija-rekomendacija draudimo klausimais.
 • Verslo paskolą galite gražinti mokėdami tik palūkanas, o termino pabaigoje grąžinti pagrindinę paskolos dalį.

Dokumentai, kurie reikalingi norint gauti paskolą verslui:

 1. Įkeičiamo turto vertinimo ataskaita (ne senesnė nei 3 mėn.). Priimamos šių įmonių vertinimo ataskaitos: UAB „Ober – Haus“ nekilnojamasis turtas, UAB „Matininkai“, UAB „Inreal“.
 2. Užpildytas prašymas
 3. Įmonės atstovo arba įgalioto asmens tapatybės kortelės arba paso kopija
 4. Metinė ataskaita už praėjusius metus
 5. Ketvirtinės finansinės ataskaitos ir pajamų ataskaitos už einamuosius metus

Atsakysime į visus Jūsų klausimus. Kreipkitės telefonu +370 618 61111.

Svarbi informacija!

Keičiasi Kredito garanto adresas Kaune!

Nuo šiol lauksime Jūsų:

K. Donelaičio g. 62/ Putvinskio g. 53, Kaunas 213 kabinetas, 2 aukštas