Klaipėda

+370 618 61111

Bendra informacija

[email protected]

Paskola statybų verslui

UAB „Kredito garantas“ teikia paskolas verslui su nekilnojamojo turto įkeitimu iki 20 metų terminui. Verslo paskola gali būti panaudojama konkrečiam turtui įsigyti arba įmonės apyvartinėms lėšoms papildyti.

Retas pradedantysis verslininkas turi pakankamai lėšų įsigyti įmonės veiklai reikalingą įrangą, medžiagas, žemės sklypą, kuriame bus vykdomos statybos, ar vystymui patrauklų statinį. Dėl šios priežasties ieškoma papildomo finansavimo.

Gauti verslo paskolą iš UAB „Kredito garantas“ lengviau nei iš daugelio finansinių institucijų dėl lankstesnio požiūrio ir sąlygų, taikomų vidutiniojo ir smulkiojo verslo atstovams. Preliminariam atsakymui dėl paskolos suteikimo pakanka įmonės balanso ir pelno (nuostolių) ataskaitos bei informacijos apie įkeičiamą turtą, kuris nebūtinai turi priklausyti įmonei. „Kredito garantas“ nereikalauja, kad besiskolinanti įmonė vykdytų savo veiklą ilgiau nei dvejus metus, taip pat leidžia įmonei pačiai nuspręsti kur bus naudojama gauta paskola.

paskola statybu verslui

Vis daugiau statybų sektoriaus įmonių kreipiasi į UAB „Kredito garantas“ dėl verslo paskolos, kurios reikia įgyvendinamo projekto sėkmingam užbaigimui.

Paskola statybų verslui teikiama dažniausiai trumpesniam laikotarpiui – įmonės skolinasi apyvartinių lėšų iki vykdomo projekto užbaigimo.

Paskola statybų įmonei gali būti išmokama visa iš karto arba dalimis, išmokant papildomai lėšų po vykdomo projekto vertės padidėjimo, pavyzdžiui pirmiausia įkaičiamas sklypas, vėliau statinys (išmokama paskolos suma priklausys nuo statinio baigtumo procento).

UAB „Kredito garantas“ lanksčiai žiūri į naujas ar neseniai veiklą pradėjusias vykdyti įmones. Suprasdami, kad jaunam verslui reikia laiko įsibėgėti, o norint konkuruoti su kitomis, veiklą vykdančiomis įmonėmis, reikia jau veiklos pradžioje investuoti į įrangą, medžiagas, įrankius, techniką, kurių pagalba turėtų būti vykdomi projektai, skatiname smulkųjį verslą ir teikiame paskolas verslo pradžiai sukurti.

Paskolos teikiamos tiek naujoms, tiek jau seniai veiklą vykdančioms įmonėms. Visas verslui teikiamos paskolos sąlygas galite rasti čia. Užpildyti paraišką paskolai gauti galite čia.

Svarbi informacija!

Keičiasi Kredito garanto adresas Kaune!

Nuo šiol lauksime Jūsų:

K. Donelaičio g. 62/ Putvinskio g. 53, Kaunas 213 kabinetas, 2 aukštas