Klaipėda

+370 618 61111

Bendra informacija

[email protected]

Paskola su nekilnojamojo turto įkeitimu
paskola su ikeitimu

Paskolos jau seniai nebėra tabu mūsų gyvenimuose. Vieni paskolas ima pirkiniams finansuoti, tenkinti specialiems poreikiams, kiti naudojasi paskola kaip ramsčiu pradėti naują gyvenimo etapą. Nepriklausomai nuo priežasties, kuri pastūmėjo Jus kreiptis dėl paskolos, pirmiausia ieškote patikimo kreditoriaus. Ar rinksitės banką ar tiesiog paskolas teikiančią įmonę, priklauso nuo daugelio dalykų. Pavyzdžiui, bankas atsižvelgs į tai, kokias pajamas gaunate, ar turite kitų finansinių įsipareigojimų, tokių kaip kreditai ar lizingas, net jei manote kad Jūsų kreditingumo istorija yra pakankamai gera, to neužtenka.

UAB „Kredito garantas“ teikia paskolas su nekilnojamojo turto įkeitimu. Kokie tokio tipo paskolos privalumai? Išties paskola su nekilnojamojo turto įkeitimu naudinga tiek kreditoriui, tiek klientui. Kreditorius gauna užtikrintumą – pasiskolinti pinigai tikrai bus grąžinti, o klientas gauna didesnę sumą ilgesniam laikotarpiui su mažesnėmis palūkanomis.

Esminis faktorius lemiantis paskolos gavimą yra turimas nekilnojamasis turtas. Net jei pats klientas tinkamo įkeisti turto neturi, galima įkeisti ir trečiojo asmens turimą turtą.

Įkeisdami savo turtą neprarandate nuosavybės teisių – tai vis dar yra Jūsų turtas, kuriuo naudojatės taip pat kaip iki įkeitimo. Blogiausiu atveju, jei paskolos grąžinti nepavyktų, neliksite be namų ir be lėšų pragyvenimui – turėsite galimybę tiesiog parduoti turtą ir likusiais pinigais disponuoti kaip tinkami.

Visi sandoriai, teikiant paskolas su nekilnojamojo turto įkeitimu, vyksta visiškai sąžiningai ir skaidriai. Sutartys yra tvirtinamos notaro, dėl šio principo paskola vadinama hipotekine. Notarą pasirenkate patys, sutartimi patvirtinate, kad įkeičiamas turtas yra sutarties objektas, o sumokėjus visą sandorio sumą, jis nustoja tokiu būti.

Kad pretenduotumėte gauti paskolą su nekilnojamojo turto įkeitimu, galite įkeisti butą, namą, namo dalį, žemės sklypą, tačiau pastarasis negali būti žemės ūkio paskirties. Įkeičiamas objektas privalo būti didžiuosiuose Lietuvos miestuose arba jų apylinkėse.

Facebook

Svarbi informacija!

Keičiasi Kredito garanto adresas Kaune!

Nuo šiol lauksime Jūsų:

K. Donelaičio g. 62/ Putvinskio g. 53, Kaunas 213 kabinetas, 2 aukštas