Klaipėda

+370 618 61111

Bendra informacija

[email protected]

Paskola būsto renovacijai
paskola-remontui

Gražesnė kasdienybė – tai, ko siekiame visi, o kas geriau atspindi mūsų gyvenimus, nei aplinka, kurioje praleidžiame daugiausiai laiko? Buto, namo remontui reikia pasiruošti – tiek finansiškai, tiek morališkai, todėl kartais tiesiog numojame ranka – gal kitais metais.

Kiek kitokia situacija kalbant apie būsto renovaciją. Tiesa ta, kad renovacijos nauda jaučiama sumažėjus šildymo mokesčiams, išauga būsto vertė, pagerėja gyvenimo kokybė, tačiau kaip gauti reikalingą sumą, kai daugelis mūsų gyvena nuo atlyginimo iki atlyginimo?

Paskola būsto renovacijai imama vis dažniau, o gyventoju požiūris darosi vis platesnis. Daugelis suvokia, kad renovacija yra puiki investicija, leisianti sutaupyti ateityje.

Per daugelį metų nusistovėjusi nuomonė, kad remontas nėra pakankama priežastis kreiptis dėl paskolos, taip pat pamažu keičiasi – žmonės vis dažniau renkasi komfortabilesnę buitį, galvoja apie ateitį, nesibodi minties turimą būstą po kurio laiko tiesiog parduoti.

Paskola remontui – tai galimybė pakeisti namus nuo pat pamatų (tiesiogine ar perkeltine prasme). Dažnai dėl lėšų stygiaus, atliekamas tik kosmetinis remontas – sukaupiame nedidelę sumą pakeisti sienų apmušalus, galbūt atnaujinti vieną ar kitą mažesnį baldą. Tačiau nedžiugina ir sovietmečiu sulipdytos kreivos sienos, norisi įsirengti modernesnį apšvietimo, elektros instaliacijos sprendimą. Savaime suprantama, norisi remonto darbus atlikti naudojant tik kokybiškas medžiagas ir su profesionalų pagalba. O jei negali sau to leisti, ar verta apskritai to imtis?

UAB „Kredito garantas“ teikia paskolas nuo 1500 Eur,  paskolos teikiamos su nekilnojamojo turto įkeitimu.

Facebook