Klaipėda

+370 618 61111

Bendra informacija

[email protected]

Būsto paskola: ką verta žinoti?
busto paskola ka reikia zinoti

Ką reikia žinoti imant paskolą būstui? Šis klausimas kyla daugeliui, mat lietuviai sunkiai  įsivaizduoja gyvenimą be nuosavų namų.

Apie  96 procentus šalies gyventojų planuoja arba nori įsigyti nuosavą būstą. Žinoma – daugelis įvertina tai, kad dažnu atveju mokėti būsto paskolą yra investicija į nekilnojamąjį turtą, o nuomos mokestis tėra išlaidos. Nemažai įtakos turi noras sukurti šeimą ir puoselėti jaukius namus savo vaikams. Šiandien lietuviai drąsiau keičia jau turimus būstus – prieš dešimtmetį pirktus butus parduoda ir ieško naujesnio, kokybiškesnio buto ar namo.

Praėjusiais metais Lietuvos gyventojai pasiskolino maždaug 400 mln. eurų, būstui įsigyti. Susidomėjimas paskolomis ne tik nemažėja, bet ir auga, tačiau ką verta apsvarstyti, prieš kreipiantis į vieną ar kitą įstaigą?

Supraskite, kad būsto paskola yra ilgalaikis įsipareigojimas, todėl ir pasirengimo tam reikia ne tik moralinio, bet ir praktinio. Finansų specialistai pataria – prieš imant paskolą, pabandykite kas mėnesį atidėti tokią pinigų sumą, kokią preliminariai ketinate skirti įmokoms – taip pagyvenkite apie pusę metų. Retas pagalvoja, kad teks skirti lėšų ne tik įmokoms, bet ir papildomoms išlaidoms – gali tekti mokėti už būsto renovaciją, priklausomai nuo to, kokios būklės butas, gali prireikti ir remonto.

Svarbu žinoti, kad paskolos prašymas nėra kažkoks gėdingas poelgis, todėl ir nuleidus nosį pas skolintoją eiti neverta. Paskola būstui yra sandoris, kurio dėka tiek Jūs, tiek skolintojas gauna naudos, todėl ieškokite geriausio varianto drąsiai. Tenka dažnai išgirsti, kad jaustis nepatogiai žmones verčia nekompetentingas vadybininkas, tokiu atveju visada praneškite įstaigos vadovybei.

UAB „Kredito garantas“ užtikrina aukščiausią aptarnavimo kokybę, aiškias sandorio sąlygas, individualiai pritaikytą mokėjimų grafiką. Įmonė paskolų teikimo srityje dirba jau nuo 2011-tųjų, todėl sukaupta patirtis leidžia įsigilinti į kiekvieną atvejį, atsižvelgti į kliento lūkesčius ir rasti abi puses tenkinantį sprendimą.

UAB „Kredito garantas“ teikia būsto paskolas su nekilnojamojo turto įkeitimu, iki 50 proc. turto vertės. Apie galimybę gauti paskolą daugiau sužinoti galite susisiekę su konsultantais, Jums artimiausioje atstovybėje. Jų adresus rasite: https://kreditogarantas.lt/kontaktai/

Facebook