Paskolos

Pildyti paraišką paskolai gauti
null

Būsto paskola

Tai ilgalaikė paskola, imama įsigyti, statyti, remontuoti ar rekonstruoti savo būstą. UAB ``Kredito garantas`` būsto paskolą teikia įkeičiant jau turimą nekilnojamą turtą.

paskolos gavimo salygos

Vartojamoji paskola

Imama, kai planuojamas kažkoks didesnis pirkinys, taip pat tai gali būti trūkstama suma Jūsų svajonei įgyvendinti, ar kažkokia kita investicija.

null

Refinansavimas

Tai turimų paskolų apmokėjimas, kitose kredito įstaigose (greitųjų kreditų bendrovėse, kredito unijų, bankų) palankiomis sąlygomis.

null

Būsto paskola: panaudojimo galimybės

Tai nebėra vien lėšų, skirtų buto ar namo pirkimui, apibūdinimas. Žmonės drąsiai renkasi paskolas būstui remontuoti, renovuoti, pirkti žemės sklypą, ar finansuoti naujo namo statybas.

null

Verslo paskola

Ši paskola naudojama verslui pradėti ar vystyti, naujai įrangai, patalpoms įsigyti, apyvartinėms lėšoms ir panašiai. Tokio tipo paskolos gavėjas paskolą gali naudoti savo nuožiūra, apribojimai nėra taikomi.

null

Paskola studijoms

Vartojamoji paskola studijoms – optimalus pasirinkimas, padėsiantis stabilizuoti išlaidas taip, kad jų užtektų tiek studijų įmokoms padengti, tiek pragyvenimo reikmėms patenkinti.

null

Kuo paskola skiriasi nuo kredito?

Paskola tai lyg investicija, kuri padeda įgyvendinti Jūsų svajones. Paskolą žmonės dažniausiai ima nuosavam būstui įsigyti, automobiliui, studijoms, verslui ir kita.

null

Paskola ir kreditas: pagrindiniai patarimai

Kaip ir priimant sprendimą dėl bet kokio įsipareigojimo, imant paskolą arba kreditą, būtina gerai apsvarstyti savo pasirinkimą. Prisiminkite, kad prisiimate atsakomybę, kad turėsite laiku gražinti pasiskolintus pinigus.

null

Miestai, kuriuose teikiamos paskolos

Norintys gauti paskolą su nekilnojamojo turto įkeitimu, turėtų žinoti, kad įkeičiamas turtas turi būti didžiuosiuose Lietuvos miestuose, bei jų apylinkėse.