Paskola ar kreditas

Pildyti paraišką paskolai gauti

Paskola ar kreditas?

Ar paskola skiriasi nuo kredito? Paskola, tai sandoris, kai Jūs tampate pasiskolintų pinigų savininku ir galite jais naudotis kaip tik norite. Kreditas, skirtingai nei paskola, Jūs netampate paskolintų pinigų savininku. Kreditas dažniausiai vartojamas kalbant apie greituosius kreditus. Tačiau tiek paėmus kreditą, ar paskolą Jūs turėsite paskolintus pinigus ankščiau ar vėliau grąžinti.

Paskolą žmonės dažniausiai ima nuosavam būstui įsigyti, automobiliui, studijoms, verslui ir kita.  Kad ir kuriam dalykui pasirinktumėte imti paskolą yra reikalinga nemaža suma, tad tenka kreiptis į paskolų bendroves ar bankus ir išsirinkti palankiausias Jums paskolos gavimo sąlygas. Prieš imdami paskolą, įsitikinkite ar būsite pajėgūs ją  grąžinti.

paskola ar kreditas

UAB „Kredito garantas“ teikia paskolas iki 1 mln. eurų. Paėmus paskolą verslui, galėsite investuoti į įrangos atnaujinimą, patalpų įsigijimą, turėsite lėšų kasdienėms išlaidoms ir darbuotojų algoms.

O kreditas, padeda pasiskolinti trumpam laikotarpiui nedidelę sumą pinigų. Taigi kalbant apie kreditus, žmonės dažniausiai galvoja apie greituosius kreditus, tad prireikus skubių pinigų, jūs juos gauti galite keliais pelytės spustelėjimas, SMS žinute ar skambučiu. Svarbu prieš imant kreditą įsitikinti, jog galėsite greitu laiku jį grąžinti, nes kitu atveju sulauksite didelių palūkanų ir gali tekti greitąjį kreditą refinansuoti. Daugiau apie greitųjų kreditų refinansavimą čia: http://kreditogarantas.lt/paskolos-refinansavimas/

 Tad skirtumas tarp kredito ir paskolos yra didelis. Tačiau, bet kuriuo atvejų skolinkitės atsakingai!