Kredito garantas: ką atnešė 2015-tieji

Pildyti paraišką paskolai gauti
kredito garantas statistika

Kredito garantas: ką atnešė 2015-tieji

Pamažu įsibėgėja naujieji metai, nauji darbai ir nauji tikslai aiškiai matyti tolimesniame kelyje, tad paskutinį kartą atsigręžkime į praėjusius metus ir trumpai apibendrinkime, kokie jie buvo UAB „Kredito garantui“. Tiesa, nedera pamiršti, kad skaičiai įmonės statistikoje yra tik viena pusė, 2015-taisias mūsų klientai rado naujus namus, grąžino senas skolas.

Įsteigta 2011 metais, įmonė yra viena greičiausiai auganti ne bankinė paskolas teikianti institucija Lietuvoje. Iki 2015-tųjų rugsėjo, per savo veiklos metus „Kredito garantas“ suteikė paskolų už 2,8 mln. Eurų, įvairiausiems poreikiams. Pradedant vartojamąja paskola, kuris vis dažniau naudojamas ne tik finansuoti didesnius pirkinius, bet ir apmokėti studijų išlaidas. Per praėjusius metus labai išaugo klientų, norinčių refinansuoti turimas skolas kiekis. Viena populiariausių paskolų išliko būsto paskola.

Įmonės statistikos duomenimis, kas mėnesį „Kredito garantas“ gauna vidutiniškai 15-20 paraiškų paskolai gauti, vidutiniškai išduodamų paskolų skaičius – 10.

Net 96% paskolų gavėjų yra privatūs asmenys, likę 4% – įmonės.

„Kredito garantas“ teikia paskolas su nekilnojamojo turto įkeitimu, su galimybe gauti iki 50% jo vertės. 2015-taisiais dažniausiai įkeičiamo turto tipas – butas.

Butai sudaro net 68% viso įkeičiamo nekilnojamojo turto. Pagal procentinį išsidėstymą, antras dažniausiai įkeičiamas objektas yra ne žemės ūkio paskirties sklypas, sudarantis 19%. 9% sudaro nuosavi namai, 4% komercinės patalpos.

Per penkerius savo darbo metus „Kredito garantas“ išaugo kaip įmonė, pelnė klientų pasitikėjimą bei  konkurentų pagarbą. Teikiamų kreditų ir paskolų pasiūlą planuojama papildyti nauja paslauga – paskola be nekilnojamojo turto įkeitimo.

Pagrindinis įmonės pranašumas, kalbant apie paskolų teikimo rinką – greitas finansavimo sprendimas. Taip pat, „Kredito garantas“ lenkia savo konkurentus liberalia pajamų patikros politika, nekontroliuoja paskolos panaudojimo.

Galbūt, todėl, klientai rekomenduoja mūsų paslaugas – niekada iš aukšto nežiūrime į klientą, stengiamės sudaryti tinkamą ir patogų mokėjimo planą, suteikiame galimybę jį pakeisti, atidėti mokėjimą. Dėkojame, kad pasitikite „Kredito garantu“ ir linkime puikių metų!

Dalintis įrašu