Iškeisti butą į namą: kodėl verta?

Pildyti paraišką paskolai gauti
Iskeisti buta i nama kodel verta

Iškeisti butą į namą: kodėl verta?

Vis daugiau žmonių renkasi gyvenimą užmiestyje, nuosavame name, užuot likę bute. Įdomu, kad arčiau gamtos kraustosi ne tik vyresni lietuviai, bet ir jauni, šeimos bendrą gyvenimą tik pradedantys kurti žmonės. Ar iškeisti turimą butą į namą išties verta?

Pirma ir, tikėtina, viena svarbiausių priežasčių, dėl kurių gyvenamą vietą ryžtasi pakeisti jaunos šeimos – asmeninė erdvė. Galima argumentuotai teigti, kad bute erdvės esama pakankamai, tačiau nuosavas namas su, kad ir nedideliu, lopinėliu žemės reiškia šį tą daugiau. Tai – saugi ir artima aplinka žaisti vaikams. Tai – galimybė retkarčiais patriukšmauti, nesupykdant kaimynų. Galiausiai, tai – galimybė leisti jaukius vakarus namo prieangyje ar verandoje.

Ne visada pripažįstame, bet kartais norisi sava erdve mėgautis vienam, net be artimiausiųjų – tos mažos akimirkos paprastesnės, kai namuose daugiau vietos.

Šaltuoju metų sezonu didžiausiu galvos skausmu tampa šildymo išlaidos, tai dar viena puiki priežastis iškeisti butą į nuosavą namą. Jei namas bus tinkamai apšiltintas, jį išlaikyti prireiks mažesnių finansinių išteklių nei, pavyzdžiui, senų konstrukcijų butą didmiestyje.

Rinkitės namą vietoje buto, jei Jums svarbi aplinka, kurioje gyvena Jūsų šeima. Žinia, kad miestuose vis dažniau susiduriame su teršalais, oras ne tik nėra grynas – kartais darosi sunku kvėpuoti. Užmiesčio namas yra arčiau gamtos, toli nuo gamyklų, gatvių, užkimštų automobiliais, todėl ir oras čia daug švaresnis.

Pagalvokite apie gyvūnus! Jei auginate stambesnį šunį, bute jam tikrai ne vieta! Nepatogu tikrai ne vien tik žmogui, augintinis krečia aibes, nes kankinasi negalėdamas išlieti energijos.

Vienas iš neigiamų aspektų, gyvenant bute vietos automobiliu stoka. Dažnas grįžęs iš darbo praleidžia nemažai laiko ieškodamas laisvos nišos, kita vertus nuosavo namo kieme mašina turės ypatingą vietą.

Tiesa, prieš persikeldami į nuosavą namą apsvarstykite, ar esate pasirengę daug daugiau laiko praleisti automobilyje, ar vaikai neturės papildomų problemų lankydami darželį ar mokyklą.

Jei nusprendėte iškeisti butą į namą, tačiau stokojate lėšų tam padaryti, pasinaudokite UAB „Kredito garantas“ paslaugomis. Daugiau apie būsto paskolą.

Dalintis įrašu