Investavimas

Pildyti paraišką paskolai gauti
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.


Nuo šiol UAB „Kredito garantas“ asmenims „Mintos“ platformoje pasiūlys investuoti į mažos rizikos paskolas, užtikrintas hipoteka. Galima paskolos suma bus nuo 1.500 iki 40.000 Eur, o grąžinimo terminas – nuo 6 mėn. iki 10 metų. Vidutinė palūkanų norma sieks 8%.

„Kredito garantas“ didžiausiuose Lietuvos miestuose išduoda paskolas su nekilnojamojo turto įkeitimu jau daugiau nei dešimtmetį. 2015-taisiais metais gautos įmonės pajamos siekė 463.500 Eur, 2014 m. – 252.500 Eur.

Iki šiol, bendradarbiaujant su „Mintos“ platforma Lietuvoje buvo finansuota paskolų už daugiau nei 16 mln. Eur, kurias išdavė įvairios kredito įstaigos.

Prie 2015 m. sukurtos „Mintos“ paskolų rinkos prisijungė net 11 nebankinių kredituotojų, kurie išduoda įvairias paskolas Latvijoje, Lietuvoje, Estijoje, Čekijoje, Lenkijoje ir Gruzijoje. Beveik dvejų metų laikotarpiu, naudojantis  „Mintos“ platforma, investuota daugiau nei į 45 mln. Eur vertės paskolas.

Dabar kiekvienas iš Jūsų gali pasinaudoti galimybe ir „įdarbinti“ savo santaupas! Dėl konsultacijos apie investicijas į hipoteka užtikrintas paskolas, kreipkitės į bet kurį UAB „Kredito garantas“ skyrių.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.