Paskola ir kreditas: 6 pagrindiniai patarimai

Pildyti paraišką paskolai gauti

Paskola ir kreditas: 6 pagrindiniai patarimai

 

Kaip ir priimant sprendimą dėl bet kokio įsipareigojimo, imant paskolą arba kreditą, būtina gerai apsvarstyti savo pasirinkimą. Prisiminkite, kad prisiimate atsakomybę, kad turėsite laiku gražinti pasiskolintus pinigus. „Kredito garantas“ mielai patars ir taps gidu renkantis paskolą. Štai 6 pagrindiniai dalykai, kuriuos turite apsvarstyti:

paskola ir kreditas
  1. Gerai išsiaiškinkite, kas Jums reikalinga – paskola, ar kreditas? Paskola, tai sandoris, kai Jūs tampate pasiskolintų pinigų savininku ir galite jais naudotis kaip tik norite. Imdamas kreditą, skirtingai nei paskolą, Jūs netampate paskolintų pinigų savininku. Kreditas dažniausiai vartojamas kalbant apie greituosius kreditus. Tačiau tiek paėmus kreditą, ar paskolą Jūs turėsite paskolintus pinigus ankščiau ar vėliau grąžinti. Paskola tinka, kai norite įsigyti būstą, kažkokio kito nekilnojamojo turto, galbūt automobilį.
  2. Pasirinkite skolintoją, kuris siūlo palankiausias sąlygas. „Kredito garantas“ atsižvelgia į kiekvieno kliento situaciją, konsultuoja ir pataria, taip pat skolina vadovaudamasis atsakingo skolinimo principais.
  3. Nustatykite tikslią sumą, kuri reikalinga Jūsų planuojamam projektui. Pagal tai galėsite tikslingai nusistatyti, kokios rūšies paskola Jums reikalinga, kurį skolintoją rinktis.
  4. Įvertinkite savo galimybes grąžinti paskolą ir mokėti įmokas. Skolintojai, kaip „Kredito garantas“ siūlo gana lanksčias sąlygas, paskolos grąžinimui, tačiau vis tiek reikėtų įvertinti gaunamas pajamas, ir galimybę vykdyti įsipareigojimus netekus pagrindinio pajamų šaltinio.
  5. Įvertinkite turimą nekilnojamąjį turtą. Jis bus reikalingas norint gauti paskolą. Imant paskolą su nekilnojamojo turto įkeitimu, turimą turtą privalu apdrausti.
  6. Pagalvokite, apie šeimos narius. Paskolą galite imti ir dviese su sutuoktiniu ar sugyventiniu. Taip pat,  nepamirškite – jei turite nepilnamečių vaikų ir norite įkeisti būstą, turite gauti Apylinkės teismo leidimą.

 

Platesnę informaciją apie dominantį paskolos tipą galite gauti bet kuriame „Kredito garanto“ filiale Vilniuje, Kaune arba KlaipėdojeMūsų kontaktai.